Zilveren armband (925) 17,5 cm lang - Verkocht

Zilveren armband (925) 17,5 cm lang kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Zilveren armband (925) 17,5 cm lang kopen? Bied vanaf 1!Zilveren armband (925) 17,5 cm lang kopen? Bied vanaf 1!Zilveren armband (925) 17,5 cm lang kopen? Bied vanaf 1!Zilveren armband (925) 17,5 cm lang kopen? Bied vanaf 1!Zilveren armband (925) 17,5 cm lang kopen? Bied vanaf 1!Zilveren armband (925) 17,5 cm lang kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  IGS_Art
FA. (2)

Lid sinds 2021
80 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
OnderwerpArmband
Afmetingen17.5 cm x 0.9 cm (h x b)
Gewicht14.73 gram
GemerktNederlands keur
Leuke zilveren armband. Elke schakel van de armband is gemerkt met 925.

De armband weegt 14,73 gram en is 17,5 cm lang.

Prachtige zilveren armband.

Sieraden

Alle sieraden(142)
Geplaatst door  IGS_Art
FA. (2)

Lid sinds 2021
80 verkochte items
0.9 cm
17.5 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-07-2022 om 07:08
Eindtijd:03-08-2022 om 21:15
Biedingen (6)
HWessels
02 aug. / 17:14
€ 20
BerendBot
02 aug. / 13:04
€ 15
HWessels
02 aug. / 13:00
€ 10
BerendBot
02 aug. / 12:59
€ 5
HWessels
22 jul. / 18:55
€ 3
martijn00
22 jul. / 16:34
€ 1