Zilveren armband (925) met kristal - Verkocht

Zilveren armband (925) met kristal kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Zilveren armband (925) met kristal kopen? Bied vanaf 1!Zilveren armband (925) met kristal kopen? Bied vanaf 1!Zilveren armband (925) met kristal kopen? Bied vanaf 1!Zilveren armband (925) met kristal kopen? Bied vanaf 1!Zilveren armband (925) met kristal kopen? Bied vanaf 1!Zilveren armband (925) met kristal kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  IGS_Art
FA. (2)

Lid sinds 2021
80 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
OnderwerpArmband
Afmetingen19.3 cm x 0.5 cm (h x b)
Gewicht17.06 gram
GemerktNederlands keur
Prachtig leuke zilveren armband met kristal. Dit geeft zeer mooie schitteringen.

De armband is 19,3 cm lang en weegt 17,06 gram.

De armband is gemerkt met 925.

Prachtige zilveren armband.

Sieraden

Alle sieraden(154)
Geplaatst door  IGS_Art
FA. (2)

Lid sinds 2021
80 verkochte items
0.5 cm
19.3 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-07-2022 om 07:07
Eindtijd:03-08-2022 om 21:12
Biedingen (10)
Krek66
03 aug. / 21:07
€ 40
HWessels
02 aug. / 17:14
€ 35
IlseKielman
02 aug. / 16:34
€ 30
HWessels
02 aug. / 13:00
€ 25
IlseKielman
01 aug. / 21:01
€ 20
HWessels
29 jul. / 18:17
€ 15
Coba
29 jul. / 11:02
€ 10
HWessels
22 jul. / 18:57
€ 5
martijn00
22 jul. / 16:35
€ 3
zita
20 jul. / 18:14
€ 1