Zilveren Gourmet Schakelketting 50,5 cm lang gemerkt 925 - Verkocht

Zilveren Gourmet Schakelketting 50,5 cm lang gemerkt 925 kopen? Bied vanaf 55!
Zilveren Gourmet Schakelketting 50,5 cm lang gemerkt 925 kopen? Bied vanaf 55!Zilveren Gourmet Schakelketting 50,5 cm lang gemerkt 925 kopen? Bied vanaf 55!Zilveren Gourmet Schakelketting 50,5 cm lang gemerkt 925 kopen? Bied vanaf 55!Zilveren Gourmet Schakelketting 50,5 cm lang gemerkt 925 kopen? Bied vanaf 55!Zilveren Gourmet Schakelketting 50,5 cm lang gemerkt 925 kopen? Bied vanaf 55!Zilveren Gourmet Schakelketting 50,5 cm lang gemerkt 925 kopen? Bied vanaf 55!
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
OnderwerpKetting
Afmetingen50.5 cm x 0.7 cm (h x b)
Gewicht26.23 gram
GemerktNederlands keur
Prachtig zilveren gourmet schakelketting met een lengte van 50,5 cm. De schakels zijn 10 mm lang en 7 mm breed

De ketting is gemerkt met 925.

Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.

Sieraden

Alle sieraden (221)

Geplaatst door  IGS-Watch-and-Art
FA. (3)

Lid sinds 2021
100 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
0.7 cm
50.5 cm
Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 10:44
Eindtijd:03-12-2022 om 22:09
Shrekky73
03 dec. / 17:04
€ 55