Jan Spijkers - Acryl op doek, Raam met kater - Ingelijst
Ronald Boonacker - Bonaire, INGELIJST
Ronald Boonacker - Route du Soleil I/Zeefdruk op hout (Gratis verzending Nederland)
Ronald Boonacker - Curaçao, INGELIJST
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 2022 |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 18 x 9 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Zippora Meijer staat geregistreerd bij het RKD en exposeert nationaal en internationaal. Het kunstwerk wordt netjes verpakt en aangetekend verzonden. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Arnhem, Nederland |
Starttijd | 12-12-2023 om 16:15 |
Eindtijd | 22-12-2023 om 16:05 |