Maarten Langbroek - Landhuis met waterput 4/150
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 2021 |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 30 x 20 x 25 cm (h x b x d) |
Gewicht | 0 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Kleurjeleven! varkentje
Zippora Meijer
Hoogte 30 cm breedte 20 cm Zippora Design®
Zippora Meijer exposeert nationaal en internationaal en staat geregistreerd bij het RKD.
U krijgt bij het werk een certificaat van echtheid! | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | DOESBURG, Nederland |
Starttijd | 15-12-2021 om 16:18 |
Eindtijd | 20-12-2021 om 20:42 |