| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 51 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 27.8 x 19 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56.3 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 47 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 66.3 x 51.3 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 116 x 81.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 27.5 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 26 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 68 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 60 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12.5 x 25 x 12.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 300 g |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 77 x 66 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Collage |
| Afmetingen | 65 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 76 x 106 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 65 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 64 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 58 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 32 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 73 x 92 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 14 x 9 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 23 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 75 x 92 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 132 x 94 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 91 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 200 x 150 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 87 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 23 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 23 x 15.3 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Collage |
| Afmetingen | 29.8 x 19.3 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 42 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 65 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 42 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 52 x 37.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 24.6 x 17.3 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 190 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 28 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 24.5 cm (h x b) |
| Afmetingen | 33 x 20 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1730 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |