Kunstenaar :Arie van Geest titel : ZONDER TITEL . werk lijkt sprekend op een deel van Hommage aan Frida Kahlo) jaar: 1989 techniek: tekening in pen/ aquarel en gouache afmetingen : 72 x 57 cm gesigneerd: A . van Geest I IX 89 in blauw potlood conditie Mint / ingelijst
ivm met de kwetsbaarheid van de lijst kan het werk uitsluitend opgehaald worden. helaas lukt het niet de tekening zonder reflecties te fotograferen, maar de tekening en lijst zijn schoon en verkeren beiden in MINT conditie
Nieuwstaat
Tekening verkeert in nieuwstaat is ingelijst in mooie houten kwaliteitslijst
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leidschendam, Nederland