5. Arie van Geest

Arie van Geest (1948)

2 aangeboden items / 33 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Arie van GEEST: (Maasland 1948)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Arie van Geest - 290397 kopen? Bied vanaf 200!

Arie van Geest - 290397

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorpeevanes

Eindtijd31-01-2021 om 21:32

Jaartal1997
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arie van Geest - # ZONDER TITEL # gesigneerd, 1989, mint in lijst kopen? Bied vanaf 425!

Arie van Geest - # ZONDER TITEL # gesigneerd, 1989, mint in lijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorsilkart

Eindtijd16-05-2021 om 22:54

Jaartal1989
TechniekAquarel
Afmetingen75 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst