Lid sinds 2016 / Leidschendam, Nederland
/ 163 verkochte items
Afmetingen | 25 x 18 x 50 cm (h x b x d) |
Gewicht | 4500 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 21.6 x 12.6 cm (h x b) |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 27.7 x 20 cm (h x b) |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 20.5 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Collage |
Afmetingen | 29.8 x 19.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 28 x 17.5 cm (h x b) |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 23 x 15.2 cm (h x b) |