| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 46 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 55 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 13.5 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 38 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 80 x 1 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 39 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 70 x 140 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 20 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 30 x 31 x 2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 1 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 84 x 92 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 75 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 56 x 43 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 24 x 17 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 30 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 35 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 70 x 89 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 72 x 96 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 28 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 13 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 48 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 57 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 13 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 27.6 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 63 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 35.5 x 10.5 x 10.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 30 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 6.5 x 22 x 22 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 15.5 x 8 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 67 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 11 x 8.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 39 x 84 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 28 x 32.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 63 x 87 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 6 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 988 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 34 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 145 x 9.5 x 0.2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
| Afmetingen | 30 x 7.5 x 97 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 21 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 90 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 55 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |