Pam Georg Rueter - Schip met naakt op de boeg - Kopergravure
Omschrijving
Pam Georg Rueter (1906-1998)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1963
Techniek
Gravure
Drager
Papier
Stijl
Klassiek
Onderwerp
Figuren
Ingelijst
Alleen in Passe-partout
Afmetingen
30 x 33 cm (h x b)
Passe-partout
50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Kopergravure door Pam G. Rueter Voorstelling van een schip met een naakte jongeling op de boeg Losbladig onder passepartout, beeldmaat 21x21, bladmaat 30x33, p.p.maat 50x35 Gesigneerd r.o.: 'Pam G. Rueter'
Annotatie in druk in dorso: Amsterdamse Grafische School 1963 Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00