Pam Georg Rueter - Schip met naakt op de boeg - Kopergravure

Pam Georg Rueter - Schip met naakt op de boeg - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!
Pam Georg Rueter - Schip met naakt op de boeg - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!Pam Georg Rueter - Schip met naakt op de boeg - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!Pam Georg Rueter - Schip met naakt op de boeg - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!Pam Georg Rueter - Schip met naakt op de boeg - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!Pam Georg Rueter - Schip met naakt op de boeg - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!Pam Georg Rueter - Schip met naakt op de boeg - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!Pam Georg Rueter - Schip met naakt op de boeg - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!
  • Pam Georg Rueter (1906-1998)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1963
Techniek Gravure
Stijl Klassiek
Onderwerp Figuren
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 30 x 33 cm (h x b)
Passe-partout 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kopergravure door Pam G. Rueter
Voorstelling van een schip met een naakte jongeling op de boeg
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 21x21, bladmaat 30x33, p.p.maat 50x35
Gesigneerd r.o.: 'Pam G. Rueter'

Annotatie in druk in dorso: Amsterdamse Grafische School 1963
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Pam Georg Rueter (1906-1998)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  lenteman
3510 verkochte items
Alle items (52)
35 cm
50 cm
33 cm
30 cm