Ton Dubbeldam (1957)
Madame
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 21 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
U vindt hier een overzicht van items die voor de eerste keer zijn aangeboden (dus geen heraanbiedingen). Wilt u alle items actief in de veiling bekijken? Kijk dan bij Volledig Aanbod.
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 21 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 90 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 55 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 46.5 x 36.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 92 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 55 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 9 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 47.3 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 53 x 38.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17 x 11 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2452 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 25 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 75 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 33 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 110 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 67 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 41.5 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Edelsteen |
| Afmetingen | 0.8 x 0.5 x 1.4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.02 g |
| Gesigneerd | Belgisch keur |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 14 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hardboard |
| Techniek | Diamant |
| Afmetingen | 2.3 x 1 x 0.8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.22 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Sjabloondruk |
| Afmetingen | 23.5 x 30.7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 37.1 x 28.9 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Diamant |
| Afmetingen | 1.4 x 0.7 x 1.4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 11.55 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Afmetingen | 5 x 15 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1100 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 120 x 150 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 20 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 40 x 30 x 100 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 1.6 x 1.6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7.21 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 31 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Edelsteen |
| Afmetingen | 46.5 x 1.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 64 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Diamant |
| Afmetingen | 1.3 x 1.3 x 0.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.85 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 4 x 1.5 x 1.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8.24 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 70 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Droge Naald |
| Afmetingen | 50 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 70 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 33 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 55 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 71 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 43 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 71 x 91 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |