Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt

Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!
Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!
  • Rogette Jonckiere (1946)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2023
Techniek Aquarel
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst 54 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige aquarel tekeningen.

Handgesigneerd en limited opgave .

Elk stuk maar 1/1 .

3 stuks .
Perfecte staat zoals aangekocht .
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Koekelare, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80

Rogette Jonckiere (1946)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  vinniegarcia
Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items (3)
43 cm
54 cm
39 cm
50 cm