vinniegarcia
  3. Ervaren verkoper
  5. vinniegarcia

vinniegarcia

Lid sinds 2022 / Westende, België

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Rogette Jonckiere - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!
Rogette Jonckiere (1946) Belgisch Vrouwelijk naakt
Techniek Aquarel
Afmetingen 54 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Karl Lagerfeld - Vintage electric advertising sign kopen? Bied vanaf 100!
Karl Lagerfeld (1938-2019) Frans Vintage electric advertising sign
Afmetingen 50 x 80 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 100
Direct kopen
David Law - Crypto Al Pacino kopen? Bied vanaf 300!
David Law (1967) Frans Crypto Al Pacino
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 300
Direct kopen