Volledig aanbod

Zoltan Forrai - Aquarel: Straatgezicht kopen? Bied vanaf 125!
Zoltan Forrai (1901-1996) Hongaars Nederlands Aquarel: Straatgezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 52.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Jan Poortenaar - Ets: De Waag, Amsterdam - 1945 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Ets: De Waag, Amsterdam - 1945
Techniek Ets
Afmetingen 9.5 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Onbekend - Grote gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Grote gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 100 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Lucebert - Ingelijste gemengde techniek: De geschenken van Apollo - 1984 kopen? Bied vanaf 2995!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ingelijste gemengde techniek: De geschenken van Apollo - 1984
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 76 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.995
Direct kopen
Ulay - C print(incl 3 boeken): Chinese man die een foto neemt - '98-2000 kopen? Bied vanaf 299!
Ulay (1943-2020) Duits Nederlands C print(incl 3 boeken): Chinese man die een foto neemt - '98-2000
Techniek C-Print
Afmetingen 24 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Martine Jacobs - Kabouter Doesburg kopen? Bied vanaf 59!
Martine Jacobs (1956) Nederlands Kabouter Doesburg
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Nico Koster - Foto: K Verwey kopen? Bied vanaf 75!
Nico Koster (1940) Nederlands Foto: K Verwey
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 19.5 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jaap Hillenius - Ets: slapende vrouw kopen? Bied vanaf 39!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Ets: slapende vrouw
Techniek Ets
Afmetingen 36.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Corneille - ohne Titel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: Droogbloemen - 1974 kopen? Bied vanaf 59!
Techniek Litho
Afmetingen 59.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Ger Jansen - Stier - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Ger Jansen (1936-2010) Nederlands Stier - gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 52 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Eugène Brands - Olieverf oppapier: 'Moonlight' - 1958 kopen? Bied vanaf 1000!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Olieverf oppapier: 'Moonlight' - 1958
Afmetingen 21 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Eugène Brands - gemengede techniek op papier, op karton op board: 'Het dorp' - 1959 kopen? Bied vanaf 1099!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands gemengede techniek op papier, op karton op board: 'Het dorp' - 1959
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.099
Direct kopen
Jan Hoogsteyns - Het Haantje kopen? Bied vanaf 75!
Jan Hoogsteyns (1935) Belgisch Het Haantje
Afmetingen 36 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Ingelijste gouache: compositie (mooi ingelijst!) kopen? Bied vanaf 2500!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Ingelijste gouache: compositie (mooi ingelijst!)
Techniek Gouache
Afmetingen 59 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.500
Direct kopen
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Lucebert - Zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis 17 - litho - 57x77 cm - 1969 kopen? Bied vanaf 1750!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 17 - litho - 57x77 cm - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Direct kopen
Rudolf Bremmer - Houtsnede: violist kopen? Bied vanaf 39!
Rudolf Bremmer (1900-1993) Nederlands Houtsnede: violist
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 39
Direct kopen
Thijs Overmans - Zeefdruk: ''Uitweg'' - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Thijs Overmans (1928) Nederlands Zeefdruk: ''Uitweg'' - 1976
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Rob Clous - gesigneerde ets - Het slepertje kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands gesigneerde ets - Het slepertje
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Jan Toorop - Sepia tekening met brief - 1927 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1495!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Sepia tekening met brief - 1927 (nette lijst!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Direct kopen
Sami Briss - Ingelijste olieverf op board: 'Conversation' kopen? Bied vanaf 1099!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans Ingelijste olieverf op board: 'Conversation'
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.099
Direct kopen
Aad Groenendijk - De orgelman.Naïeve kunst.Prachtige zeefdruk! kopen? Bied vanaf 40!
Aad Groenendijk Nederlands De orgelman.Naïeve kunst.Prachtige zeefdruk!
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Daniel D'Haeseleer - Muurdecoratie in koper met verlichting kopen? Bied vanaf 450!
Daniel D'Haeseleer (1947) Belgisch Muurdecoratie in koper met verlichting
Afmetingen 100 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Wolfgang Loesche - ***Begegnung*** kopen? Bied vanaf 100!
Wolfgang Loesche (1947) Duits ***Ontmoeting***
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Kees van Bohemen - Proefdruk: 3 figuren kopen? Bied vanaf 70!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Proefdruk: 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 61 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Herman Berserik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 79!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 54.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Gemengde techniek op papier: rode kan (groot!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.850
Direct kopen
Marlene Dumas - 3 boeken: Suspect/Electa kopen? Bied vanaf 79!
Marlene Dumas (1953) Zuid-Afrikaans Nederlands 3 boeken: Suspect/Electa
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 21 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Wilhelm Wagner - Litho: staande dame kopen? Bied vanaf 99!
Wilhelm Wagner (1887-1968) Litho: staande dame
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Afmetingen 92.5 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Rob Scholte - Stift tekening - 2010 kopen? Bied vanaf 199!
Rob Scholte (1958) Nederlands Stift tekening - 2010
Techniek Stift
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Simon Vinkenoog - Krijttekening: L'oubér - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Krijttekening: L'oubér - 1993
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Hand met sigaret - Ets - H.C. - ingelijst - 1973
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Simon Vinkenoog - Krijttekening: En plein vol - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Krijttekening: En plein vol - 1993
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 69 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Hans Habraken - White jug kopen? Bied vanaf 219!
Hans Habraken (1946) Nederlands White jug
Afmetingen 16 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 219
Direct kopen
Ed Dukkers - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 150!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Zonder titel.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Leo de Jong - Expressionistisch figuur in gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 45!
Leo de Jong (1931-2019) Nederlands Expressionistisch figuur in gemengde techniek.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 90 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Bruno CANTAIS - BOAT CITY kopen? Bied vanaf 600!
Bruno CANTAIS (1966) Frans BOOTSTAD
Afmetingen 100 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Frans de Haas - meisje met vlinder in landschap kopen? Bied vanaf 30!
Frans de Haas (1934-2007) Nederlands meisje met vlinder in landschap
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Gilbert Van Belleghem - Beeldhouwwerk kopen? Bied vanaf 300!
Gilbert Van Belleghem (1924-1992) Belgisch Beeldhouwwerk
Techniek Steen
Afmetingen 60 x 22 x 26 cm (h x b x d)
€ 300
Direct kopen
Corneille - Oiseau, Femme Et Serpent kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel, vrouw en slang
Techniek Litho
Afmetingen 89 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Thierry Loule - Portrait kopen? Bied vanaf 450!
Thierry Loule (1967) Frans Portrait
Afmetingen 117 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Jan Schaeffer - Kagerplassen kopen? Bied vanaf 179!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Kagerplassen
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 179
Direct kopen
Klaus Dieter Engelke - Akt.. kopen? Bied vanaf 120!
Klaus Dieter Engelke (1941) Duits Akt..
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 120
Direct kopen
Jochen Schimmelpenning - Pyramide kopen? Bied vanaf 29!
Jochen Schimmelpenning (1948) Oostenrijks Pyramide
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen