3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8051 kunstwerken aangeboden
Laatste
kans
Ton Albers - Aquarel: Bos tulpen kopen? Bied vanaf 150!

Ton Albers - Aquarel: Bos tulpen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Fioole - Zeefdruk Midnight skylight kopen? Bied vanaf 40!

Piet Fioole - Zeefdruk Midnight skylight

Geplaatst doorCello1

Jaartal1982
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Haagsche tweeling" - 2014 (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 250!

Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Haagsche tweeling" - 2014 (mooie lijst!)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2014
TechniekPotlood
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Rein Dool - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen22 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Abbing - Krijttekening - 1993 kopen? Bied vanaf 300!

Hans Abbing - Krijttekening - 1993

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen74.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sonja Vincent-Nienhuis - Collage kopen? Bied vanaf 35!

Sonja Vincent-Nienhuis - Collage

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1975
TechniekCollage
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Samuel Jessurun de Mesquita - potloodtekening: Brits-Indische soldaat kopen? Bied vanaf 195!

Samuel Jessurun de Mesquita - potloodtekening: Brits-Indische soldaat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPotlood
Afmetingen17 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Fioole - Zeefdruk Lucht boven R kopen? Bied vanaf 40!

Piet Fioole - Zeefdruk Lucht boven R

Geplaatst doorCello1

Jaartal1977
Afmetingen64 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Gezicht op den Haag" - 2013 (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 250!

Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Gezicht op den Haag" - 2013 (mooie lijst!)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2013
TechniekPotlood
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henrietta Harkink - Ets - 1986 kopen? Bied vanaf 25!

Henrietta Harkink - Ets - 1986

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen22.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bjarne Melgaard - Bjarne Melgaard - Wasco op papier: Mon Tiki - 1997 kopen? Bied vanaf 1499!

Bjarne Melgaard - Bjarne Melgaard - Wasco op papier: Mon Tiki - 1997

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1997
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Bellaart - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!

Gerard Bellaart - Ets gesigneerd

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen17 cm x 26.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cole Morgan - gemengde techniek: karate - 1986 kopen? Bied vanaf 1350!

Cole Morgan - gemengde techniek: karate - 1986

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
Afmetingen71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Fioole - Zeefdruk On top of a red roof kopen? Bied vanaf 40!

Piet Fioole - Zeefdruk On top of a red roof

Geplaatst doorCello1

Jaartal1979
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Pat Andrea - potloodtekening in boek - 1994 kopen? Bied vanaf 250!

Pat Andrea - potloodtekening in boek - 1994

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
TechniekPotlood
Afmetingen15 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Vos - 2 tekeningen: Illustraties voor een boek - 1972 kopen? Bied vanaf 475!

Peter Vos - 2 tekeningen: Illustraties voor een boek - 1972

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1972
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen34.3 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Toon van Driel - Pentekening: "Hullie" kopen? Bied vanaf 40!

Toon van Driel - Pentekening: "Hullie"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen13 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sonja Vincent-Nienhuis - Grote zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!

Sonja Vincent-Nienhuis - Grote zeefdruk

Geplaatst doorCello1

Jaartal1973
Afmetingen80.2 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eduard Flor - Zeefdruk: One Day kopen? Bied vanaf 49!

Eduard Flor - Zeefdruk: One Day

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen32.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eva Besnyo - Foto: beeld naakt (John Raedecker) - 1936 kopen? Bied vanaf 49!

Eva Besnyo - Foto: beeld naakt (John Raedecker) - 1936

Fotografie

Jaartal1936
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen12 cm x 9 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Henneman - Ingelijste potlood tekening kopen? Bied vanaf 275!

Jeroen Henneman - Ingelijste potlood tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPotlood
Afmetingen21 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Chailloux - Grote ets "Brief aan Gerrit Achterberg" kopen? Bied vanaf 40!

Roger Chailloux - Grote ets "Brief aan Gerrit Achterberg"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen48.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Pierre van Soest - potloodtekening: portret Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 129!

Pierre van Soest - potloodtekening: portret Bert Schierbeek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
TechniekPotlood
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Vekemans - Ingelijste gouache: Mannequins in een etalage(Prachtige lijst met museumglas) kopen? Bied vanaf 2750!

Bruno Vekemans - Ingelijste gouache: Mannequins in een etalage(Prachtige lijst met museumglas)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekGouache
Afmetingen82 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theresia van der Pant - Potlood tekening met wat was: Twee orthodoxe joden - 1966 kopen? Bied vanaf 275!

Theresia van der Pant - Potlood tekening met wat was: Twee orthodoxe joden - 1966

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1966
TechniekPotlood
Afmetingen34.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet Fioole - Zeefdruk Skylight 1 kopen? Bied vanaf 40!

Piet Fioole - Zeefdruk Skylight 1

Geplaatst doorCello1

Jaartal1982
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..." + boek waarin tekening staat kopen? Bied vanaf 225!

Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..." + boek waarin tekening staat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 cm x 21.5 cm (h x b)
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk - 1981 kopen? Bied vanaf 249!

Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk - 1981

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1981
Afmetingen65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Inka Klinckhard - Keramische penning: Ik geloof - 1981 kopen? Bied vanaf 99!

Inka Klinckhard - Keramische penning: Ik geloof - 1981

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekKeramiek
Afmetingen10 cm x 10 cm x 0.2 cm (h x b x d)
Auke Anne Tadema - Krijttekening: zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Auke Anne Tadema - Krijttekening: zonder titel

Tekening / Aquarel

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen31 cm x 39 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst) kopen? Bied vanaf 299!

Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen98 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Harmen Meurs - Ingelijste gemengde techniek kopen? Bied vanaf 40!

Harmen Meurs - Ingelijste gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekAquarel
Afmetingen72.5 cm x 59.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Hans Potthof - Litho kopen? Bied vanaf 150!

Hans Potthof - Litho

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Scholten - Houtsnede "winterlandschap" kopen? Bied vanaf 25!

Henk Scholten - Houtsnede "winterlandschap"

Geplaatst doorCello1

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46.2 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Verweij - tekening + 4 zeefdrukken + handgeschreven gedicht kopen? Bied vanaf 150!

Hans Verweij - tekening + 4 zeefdrukken + handgeschreven gedicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
TechniekStift
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!

Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekComputerprint
Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet van der Hem - gemengde techniek op papier:Herriot's ontwapeningsplan - 1932 kopen? Bied vanaf 125!

Piet van der Hem - gemengde techniek op papier:Herriot's ontwapeningsplan - 1932

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1932
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen68.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Salome Franken - Aquarel kopen? Bied vanaf 30!

Salome Franken - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1970
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets/aquatint: Paysage de refugees - 1971 - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 99!

Jan Montyn - Ets/aquatint: Paysage de refugees - 1971 - oplage 10 stuks

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56.5 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!

Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen41.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Otte - Zeefdruk "Grenssituatie V" kopen? Bied vanaf 25!

Rob Otte - Zeefdruk "Grenssituatie V"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1966
Afmetingen49.3 cm x 59.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bjarne Melgaard - ingelijst Conté krijt op papier - 1997 kopen? Bied vanaf 1499!

Bjarne Melgaard - ingelijst Conté krijt op papier - 1997

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1997
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen52.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!

Enric Adsera Riba - Zeefdruk

Geplaatst doorCello1

Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Heyboer - ingelijste krijttekening: het ontstaan van... - 1980 kopen? Bied vanaf 295!

Anton Heyboer - ingelijste krijttekening: het ontstaan van... - 1980

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1980
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen68.5 cm x 102.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Max Kämpf - Litho kopen? Bied vanaf 25!

Max Kämpf - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000 kopen? Bied vanaf 695!

Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2000
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen42 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ans Wortel - Ingelijste gouache: "Achteraf gezien had ik aardiger tegen ze moeten zijn" kopen? Bied vanaf 225!

Ans Wortel - Ingelijste gouache: "Achteraf gezien had ik aardiger tegen ze moeten zijn"

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekGouache
Afmetingen45 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Tekening / Aquarel

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen31 cm x 37.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Map met zes etsen: Holland kopen? Bied vanaf 299!

Jan Poortenaar - Map met zes etsen: Holland

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1945
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst