| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 16 x 18 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.5 x 0.7 cm (h x b) |
| Gewicht | 1.9 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.45 x 0.45 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.1 x 2.2 cm (h x b) |
| Gewicht | 7.1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Carborundum |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 63 x 86 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.71 x 1.1 cm (h x b) |
| Gewicht | 3.4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 49 x 44 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 64.5 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 63 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 150 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 55 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 52 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76.5 x 61.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 61 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 144 x 103 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 47 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 68 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 16 x 16 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 640 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 112 x 93 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 28 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 60 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 79 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 72 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 3 x 58 x 22 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3070 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 24 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1200 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 13 x 14 x 714 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1267 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 14 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 13 x 14.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 14 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 30 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1835 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 7.5 x 12.5 x 12.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1085 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 122 x 82 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 20 x 24 x 8.7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1972 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 16 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 10 x 48 x 28 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 23 x 8.2 x 8.2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 103 x 82 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 125 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |