Frans Lebret - Twee tekeningen van een bok en een geit

Frans Lebret - Twee tekeningen van een bok en een geit kopen? Bied vanaf 60!
Frans Lebret - Twee tekeningen van een bok en een geit kopen? Bied vanaf 60!Frans Lebret - Twee tekeningen van een bok en een geit kopen? Bied vanaf 60!Frans Lebret - Twee tekeningen van een bok en een geit kopen? Bied vanaf 60!Frans Lebret - Twee tekeningen van een bok en een geit kopen? Bied vanaf 60!Frans Lebret - Twee tekeningen van een bok en een geit kopen? Bied vanaf 60!Frans Lebret - Twee tekeningen van een bok en een geit kopen? Bied vanaf 60!
  • Frans Lebret (1820-1909)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Potlood
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 16 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Twee tekeningen door Frans Lebret
Fraaie voorstellingen van een bok en een geit
Bovenste werk bladmaat 16x18, onderste werk bladmaat 16x20
Niet gesigneerd, toeschrijving op achterzijde: 'Studie van Frans Lebret'
Herkomst: Veiling De Zwaan Amsterdam, collectie tekeningen Lebret
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Frans Lebret (1820-1909)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  lenteman
3509 verkochte items
Alle items (46)
18 cm
16 cm