Kuno Schweers - Tropisch regenwoud kopen? Bied vanaf 99!
Kuno Schweers Indonesisch Tropisch regenwoud
Afmetingen 68 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Andreas Vanpoucke - Korenlei Gent kopen? Bied vanaf 100!
Andreas Vanpoucke (1959) Belgisch Korenlei Gent
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 100
Direct kopen
Piet Rackwitsz - 'In 't Gooi' kopen? Bied vanaf 39!
Piet Rackwitsz (1892-1968) Nederlands 'In 't Gooi'
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 49 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Direct kopen
Andreas Nossmann - Der Bassist.. kopen? Bied vanaf 39!
Andreas Nossmann (1962) Duits Der Bassist..
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Eugene Rensburg - 'Kaasmarkt Alkmaar' kopen? Bied vanaf 69!
Eugene Rensburg (1872-1956) Nederlands 'Kaasmarkt Alkmaar'
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Jan Hein van Rooy - fraai portfolio met 2 Litho's "Westakker" en "Oostakker" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Jan Hein van Rooy (1940) Nederlands fraai portfolio met 2 Litho's "Westakker" en "Oostakker" - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Andreas Vanpoucke - 'Stadszicht' kopen? Bied vanaf 125!
Andreas Vanpoucke (1959) Belgisch 'Stadszicht'
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 69!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
René Carcan - La Vibration de L'algue (Epreuve Artiste) kopen? Bied vanaf 65!
René Carcan (1925) Belgisch La Vibration de L'algue (Epreuve Artiste)
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - 'Voorjaarsbloemen' kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands 'Voorjaarsbloemen'
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Sculptuur - Wind in de zeilen kopen? Bied vanaf 50!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Sculptuur - Wind in de zeilen
Techniek Verbronsd
Afmetingen 22 x 16 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Albert Jozef Claeys - Landschap met huisjes kopen? Bied vanaf 285!
Albert Jozef Claeys (1889-1967) Belgisch Landschap met huisjes
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Direct kopen
Jan des Bouvrie - Touch Cubic Lamp kopen? Bied vanaf 40!
Jan des Bouvrie (1942-2020) Nederlands Touch Cubic Lamp
Afmetingen 26 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 40
Direct kopen
Ru Vunderink - landschap kopen? Bied vanaf 199!
Ru Vunderink (1927-2021) Nederlands landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Stella Vine - Abi Red Shoes kopen? Bied vanaf 1500!
Stella Vine (1969) Engels Abi Red Shoes
Afmetingen 210 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.500
Direct kopen
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Dieuwke Spaans - de Bruid kopen? Bied vanaf 1400!
Dieuwke Spaans (1973) Nederlands de Bruid
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 250 x 210 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.400
Direct kopen
Klaas Gubbels - RICARD ("aan Marty Six") kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands RICARD ("aan Marty Six")
Afmetingen 46 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Bohumil Kecir - Nature morte kopen? Bied vanaf 150!
Bohumil Kecir (1904-1987) Tsjechisch Stillevens
Afmetingen 93 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 150
Direct kopen
Frans Schoorl - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 75!
Frans Schoorl (1923-2015) Nederlands Dorpsgezicht
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Stefaan Tessely - Landschap langs de Leie kopen? Bied vanaf 75!
Stefaan Tessely (1933) Belgisch Landschap langs de Leie
Afmetingen 82 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Rob Schotman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 23!
Rob Schotman (1940-1988) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - aquarel - bloemstilleven, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 295!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands aquarel - bloemstilleven, gesigneerd r.o.
Techniek Aquarel
Afmetingen 81 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Corneille - Lithografie 1966 Galeria RELEVO Ceres Franco Av. Copacabana RIO de JANEIRO kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithografie 1966 Galeria RELEVO Ceres Franco Av. Copacabana RIO de JANEIRO
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Willem Weissenbruch - olie op paneel, gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 645!
Willem Weissenbruch (1864-1941) Nederlands olie op paneel, gesigneerd l.o.
Afmetingen 43 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 645
Direct kopen
Albert Temming - olie op doek - Koeien in weidelandschap, gesigneerd kopen? Bied vanaf 175!
Albert Temming (1942) Nederlands olie op doek - Koeien in weidelandschap, gesigneerd
Afmetingen 46 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Eugène Brands - Gouache - Witte Tafel - gesigneerd r.o. en verso kopen? Bied vanaf 1395!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Gouache - Witte Tafel - gesigneerd r.o. en verso
Techniek Gouache
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Direct kopen
Hans van Arkel - Blauwe Maan kopen? Bied vanaf 150!
Hans van Arkel (1947) Nederlands Blauwe Maan
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Corneille - Dageraad op de berg, 1991 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dageraad op de berg, 1991
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Peter Klashorst - Acryl op doek - gesigneerd r.m. kopen? Bied vanaf 225!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Acryl op doek - gesigneerd r.m.
Techniek Acryl
Afmetingen 135 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 225
Direct kopen
Marie Cecile Thijs - Pie Crust, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100 kopen? Bied vanaf 595!
Marie Cecile Thijs (1964) Nederlands Pie Crust, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100
Techniek C-Print
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Simon Woudwijk - Schepen.Prachtig van kleur.Oorspronkelijke galerieprijs: € 658,00! kopen? Bied vanaf 50!
Simon Woudwijk (1958) Nederlands Schepen.Prachtig van kleur.Oorspronkelijke galerieprijs: € 658,00!
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Ilona Schmit - Stilleven. kopen? Bied vanaf 20!
Ilona Schmit (1943) Nederlands Stilleven.
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Frans de Haas - haven met zeegezicht. kopen? Bied vanaf 30!
Frans de Haas (1934-2007) Nederlands haven met zeegezicht.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Marcello Cassinari Vettor - “Nudo, Milano - Collezione privata”. kopen? Bied vanaf 35!
Marcello Cassinari Vettor (1930) Italiaans “Nudo, Milano - Collezione privata”.
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd EA 1/1 kopen? Bied vanaf 2500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd EA 1/1
Afmetingen 37 x 22 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Marius Bauer - 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 165!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 165
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Salvador Dali - By James Thrall Soby, 1941 - Museum of Modern Art, NY. kopen? Bied vanaf 35!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans By James Thrall Soby, 1941 - Museum of Modern Art, NY.
Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Gerard Adolfs - Oriëntaalse scene op een straatje kopen? Bied vanaf 999!
Gerard Adolfs (1897-1968) Nederlands Oriëntaalse scene op een straatje
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Direct kopen
Joke Keuning - Tulpen kopen? Bied vanaf 75!
Joke Keuning (1960) Nederlands Tulpen
Afmetingen 86 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Corneille - Rood naakt, 1982 kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Rood naakt, 1982
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Ton Schulten - litho 139/180 - herfst I. gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 295!
Ton Schulten (1938-2025) Nederlands litho 139/180 - herfst I. gesigneerd r.o.
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - Grade School, 2012, gesigneerd, E.A. kopen? Bied vanaf 60!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Grade School, 2012, gesigneerd, E.A.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Willem Hendrik Eickelberg - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 550!
Willem Hendrik Eickelberg (1845-1920) Nederlands Landschap met molen
Afmetingen 37 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Guido van Driel - Rennende kok, 1990. Gesigneerd in de plaat. kopen? Bied vanaf 25!
Guido van Driel (1962) Nederlands Rennende kok, 1990. Gesigneerd in de plaat.
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 74 x 95 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Corneille - Totem - 1996 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Totem - 1996
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen