Toon de Jong (1879-1978)
Ingelijste ets , Eemnes-Buiten met Boerin - 1906
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 27 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |