Populair

Eric Claus - Kijken, denken, doen.Prachtig patina! kopen? Bied vanaf 495!
Eric Claus (1936) Nederlands Kijken, denken, doen.Prachtig patina!
Techniek Brons
Afmetingen 44 x 40 x 18 cm (h x b x d)
€ 495
Direct kopen
Jorg Wiele - minimalistisch kinetisch beeld, prachtige eye catcher voor in de tuin kopen? Bied vanaf 2000!
Jorg Wiele (1951) Duits minimalistisch kinetisch beeld, prachtige eye catcher voor in de tuin
Techniek Aluminium
Afmetingen 340 x 100 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Floris Meydam - serica kopen? Bied vanaf 100!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands serica
Afmetingen 9.5 x 11.5 x 11.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 225!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands (T) uiteinde
Techniek IJzer
Afmetingen 12.5 x 9.3 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Arnout Visser - Bubbles kopen? Bied vanaf 150!
Arnout Visser (1962) Nederlands Bubbles
Afmetingen 10 x 12.5 x 12.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 150
Direct kopen
Ida De Roy - Stenen torso in stalen constructie kopen? Bied vanaf 300!
Ida De Roy (1946) Belgisch Stenen torso in stalen constructie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 30 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Brons (Onbekend) - Liggend meisje kopen? Bied vanaf 350!
Brons (Onbekend) Liggend meisje
Techniek Brons
Afmetingen 11.5 x 8 x 20.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Hedda Willem Buijs - bijzonder abstract beeld van staal en glas (geschikt als vijverbeeld) kopen? Bied vanaf 200!
Hedda Willem Buijs (1943) Nederlands bijzonder abstract beeld van staal en glas (geschikt als vijverbeeld)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 200 x 150 x 100 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Les Deux Garçons - Mond-voet kopen? Bied vanaf 385!
Les Deux Garçons (2000) Nederlands Mond-voet
Techniek Brons
Afmetingen 4 x 3 x 9.4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 385
Direct kopen
Marion Visione - Fontein van de onschuld kopen? Bied vanaf 450!
Marion Visione (1951) Nederlands Fontein van de onschuld
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1050 g
€ 450
Direct kopen
Brons (Onbekend) - Staand naakt kopen? Bied vanaf 255!
Brons (Onbekend) Staand naakt
Techniek Brons
Afmetingen 32 x 11 x 10 cm (h x b x d)
€ 255
Direct kopen
Egidius Knops - prachtig kleurrijk abstract stalen beeld kopen? Bied vanaf 500!
Egidius Knops (1945) Nederlands prachtig kleurrijk abstract stalen beeld
Techniek Aluminium
Afmetingen 170 x 91 x 23 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Pieter Obels - prachtig abstract beeld kopen? Bied vanaf 2000!
Pieter Obels (1968) prachtig abstract beeld
Techniek IJzer
Afmetingen 137 x 46 x 37 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Jan Vermaat - Bronzen sculptuur: 'Paard' kopen? Bied vanaf 1295!
Jan Vermaat (1939) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Paard'
Techniek Brons
Afmetingen 42 x 25 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 15200 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.295
Direct kopen
Miep Maarse - Bronzen sculptuur: Parasol (Moeder olifant met kind) - 2001 kopen? Bied vanaf 1250!
Miep Maarse (1945) Nederlands Bronzen sculptuur: Parasol (Moeder olifant met kind) - 2001
Techniek Brons
Afmetingen 24 x 18 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 3681 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Miep Maarse - Bronzen beeld: een liggende beer - 1996 kopen? Bied vanaf 599!
Miep Maarse (1945) Nederlands Bronzen beeld: een liggende beer - 1996
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 11 x 9.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1357 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Pierre Chenet - Bronzen stier (Groot sculptuur) kopen? Bied vanaf 475!
Pierre Chenet Frans Bronzen stier (Groot sculptuur)
Techniek Brons
Afmetingen 28 x 42 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Direct kopen
Loek Bos - Dame in elegante pose kopen? Bied vanaf 345!
Loek Bos (1946) Nederlands Dame in elegante pose
Techniek Brons
Afmetingen 21 x 3.5 x 3.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 345
Direct kopen
Cor Jong - Bronzen sculptuur | 'Torso' kopen? Bied vanaf 500!
Cor Jong (1955) Nederlands Bronzen sculptuur | 'Torso'
Techniek Brons
Afmetingen 16 x 9 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
18k gouden oorknoppen met amethist en briljant geslepen diamant tot 0.05ct kopen? Bied vanaf 240!
18k gouden oorknoppen met amethist en briljant geslepen diamant tot 0.05ct
Techniek Goud
Afmetingen 1.4 x 1.4 cm (h x b)
Gewicht 2.6 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 240
Direct kopen
Nel Klaassen - zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
Nel Klaassen (1906-1989) Nederlands zonder titel
Afmetingen 39 x 22 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 350
Direct kopen
Albert Poels - Reinaard de vos kopen? Bied vanaf 900!
Albert Poels (1903-1984) Belgisch Reinaard de vos
Techniek Brons
Afmetingen 49 x 20 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 10000 g
€ 900
Direct kopen
Gertie Janssen - bijzondere gele bank kopen? Bied vanaf 300!
Gertie Janssen (1947) Nederlands bijzondere gele bank
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 140 x 334 x 40 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Monica van Dael - Floating fairy, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 425!
Monica van Dael (1943) Nederlands Floating fairy, bronzen beeld
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 21 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Cris Agterberg - Staand figuur, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 695!
Cris Agterberg (1883-1948) Nederlands Staand figuur, bronzen beeld
Techniek Brons
Afmetingen 8 x 3 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Direct kopen
Andre van der Linden - Waterfontein object (kruidentuin) kopen? Bied vanaf 1000!
Andre van der Linden (1945) Nederlands Waterfontein object (kruidentuin)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 230 x 200 x 70 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Willem van Scheijndel - Ingelijste acryl op doek: Japan kopen? Bied vanaf 1250!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Ingelijste acryl op doek: Japan
Techniek Acryl
Afmetingen 96 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Marc Chagall - originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "David saved by Michal" kopen? Bied vanaf 171!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "David saved by Michal"
Techniek Litho
Afmetingen 35.3 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 171
Direct kopen
Jan Mankes - Melkster. Ingelijst. Houtsnede. kopen? Bied vanaf 179!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Melkster. Ingelijst. Houtsnede.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 179
Direct kopen
Georg Rueter - Knappe monochrome lithografie "staand naakt" - 1920 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 28!
Georg Rueter (1875-1966) Nederlands Knappe monochrome lithografie "staand naakt" - 1920 - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Guus Kuit - Uitzicht 15, kleurets e.d. kopen? Bied vanaf 25!
Guus Kuit (1952) Nederlands Uitzicht 15, kleurets e.d.
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Pol Mara - olieverf op doek: dessins dans l'esprit - 1977 kopen? Bied vanaf 1000!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch olieverf op doek: dessins dans l'esprit - 1977
Afmetingen 86 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Herman Brood - Stifttekening op papier(ansichtkaart): Ik raak op dreef kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Stifttekening op papier(ansichtkaart): Ik raak op dreef
Techniek Stift
Afmetingen 15 x 10.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Anton Heyboer - Ingelijste ets - 1984 kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ingelijste ets - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jasper Krabbé - Ingelijste gouache: Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 595!
Jasper Krabbé (1970) Nederlands Ingelijste gouache: Vrouwelijk naakt
Techniek Gouache
Afmetingen 68 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Takashi Murakami - Offset litho: Blue Dob - 2006 kopen? Bied vanaf 1000!
Takashi Murakami (1962) Japans Offset litho: Blue Dob - 2006
Techniek Offset
Afmetingen 50.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Astrid Engels - Gemengde techniek op doek(zeer groot werk!) kopen? Bied vanaf 1000!
Astrid Engels (1941) Nederlands Gemengde techniek op doek(zeer groot werk!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 160 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Rien Goené - Figuur ijzer kopen? Bied vanaf 650!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Figuur ijzer
Techniek IJzer
Afmetingen 32 x 17 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Gemengde techniek op papier: rode kan (groot!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.850
Direct kopen
Hergé (ps.) - Raket naar de maan kopen? Bied vanaf 20!
Hergé (ps.) (1907-1983) Belgisch Raket naar de maan
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Rudi Polder - Olieverf op doek, Iets anders 01 (17) kopen? Bied vanaf 100!
Rudi Polder (1926-2016) Nederlands Olieverf op doek, Iets anders 01 (17)
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Kuno Schweers - Tropisch regenwoud kopen? Bied vanaf 99!
Kuno Schweers Indonesisch Tropisch regenwoud
Afmetingen 68 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 69!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
René Carcan - La Vibration de L'algue (Epreuve Artiste) kopen? Bied vanaf 65!
René Carcan (1925) Belgisch La Vibration de L'algue (Epreuve Artiste)
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - 'Voorjaarsbloemen' kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands 'Voorjaarsbloemen'
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Albert Jozef Claeys - Landschap met huisjes kopen? Bied vanaf 285!
Albert Jozef Claeys (1889-1967) Belgisch Landschap met huisjes
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Direct kopen
Jan des Bouvrie - Touch Cubic Lamp kopen? Bied vanaf 40!
Jan des Bouvrie (1942-2020) Nederlands Touch Cubic Lamp
Afmetingen 26 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 40
Direct kopen
Ru Vunderink - landschap kopen? Bied vanaf 199!
Ru Vunderink (1927-2021) Nederlands landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Klaas Gubbels - RICARD ("aan Marty Six") kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands RICARD ("aan Marty Six")
Afmetingen 46 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen