Nel Klaassen - zonder titel

Nel Klaassen - zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
Nel Klaassen - zonder titel kopen? Bied vanaf 350!Nel Klaassen - zonder titel kopen? Bied vanaf 350!Nel Klaassen - zonder titel kopen? Bied vanaf 350!Nel Klaassen - zonder titel kopen? Bied vanaf 350!Nel Klaassen - zonder titel kopen? Bied vanaf 350!Nel Klaassen - zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
  • Nel Klaassen (1906-1989)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Afmetingen 39 x 22 x 25 cm (h x b x d)
Gemerkt Ongemerkt
Dit werk is onderdeel van de Beelden & Objecten Special special.
Prachtig handgevormd beeld, ontwerp en uitvoering Nel Klaassen in eigen atelier.

Beeld van een vrouw in haar kenmerkende stijl, kan geen signatuur ontdekken.

Vanwege het formaat en kwetsbaarheid bij voorkeur ophalen. Verzending kan in overleg.

Nel Klaassen (1906-1989)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Depot_Leerdam
307 verkochte items
Alle items (23)
22
39
25