| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 54 x 44 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 64.7 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 62 x 56 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 64 x 62 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40 x 100 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 3 x 33 x 33 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 48 x 25 x 24 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3009 g |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 41 x 36 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 150 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 84 x 59.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 31 x 25 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |