Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
6
cees-graswinckel-olieverf-op-doek-bloemstilleven
Schilderijen

Groot fris werk.

Afmeting doek 85x75cm

Goede staat.

Zie foto's.

Ophalen in Haarlem.

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
Akke
jean-jacques-gailliard-olieverf-pluie-bleue-sur-le-danemark-frédéricia
Schilderijen

Olieverf op board ingelijst achter glas. Voorstellende een landschap bij de stad Frédéricia in Denemarken.

Paneelmaat 30 x 40 cm. Gesigneerd rechtsonder. Lijstmaat 44 x 54 cm.

Tevens aan achterzijde gesigneerd en getiteld plus adres van de kunstenaar.

...
€ 675,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
theodorus-van-oorschot-olieverf-stilleven-met-dahlia-s
Schilderijen

Mooi kleurig olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

Doekmaat 80 x 60 cm. Lijstmaat 95 x 75 cm.

Lijst heeft gebruikssporen.

€ 275,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
dirk-den-exter-olieverf-hollands-landschap
Schilderijen

Olieverf op doek uit 1941 met een typisch Hollands landschap, waarschijnlijk de Eempolder.

Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Doekmaat 70 x 100 cm. Ingelijst. Lijstmaat 86,5 x 116,5 cm.

€ 275,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
l-w-r-wenckebach-olieverf-gezicht-op-de-ijssel
Schilderijen

Groot olieverfschilderij in goede staat uit 1936 door Willem Wenckebach.

Doekmaat 80 x 125 cm. Ingelijst in een fraaie authentieke lijst.

Lijstmaat 107,5 x 152 cm.

€ 650,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
cornelia-van-trigt-hoevenaar-olieverf-spaarne-haarlem
Schilderijen

Olieverf op doek met een gezicht op het Teylermuseum en de Gravestenenbrug ter

hoogte van de Bakenessergracht.

Gesigneerd rechtsonder.

Doekmaat 55 x90 cm. Ingelijst. Lijstmaat 84 x 120 cm.

€ 895,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
otto-b-de-kat-olieverf-rode-roosjes-in-een-vaas
Schilderijen

Olieverf op boardpaneel uit ca.de jaren 40 van de vorige eeuw.

Gesigneerd linksonder.

Paneelmaat 35 x 29 cm. Ingelijst. Lijstmaat 44 x 38 cm.

€ 285,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
onbekend-kunstenaar-olieverf-op-doek-stilleven-met-rozen
Schilderijen

Onebekend kunstenaar

Stilleven met rozen

Olieverf op doek

Afm : 50 cm x 40 cm

Onleesbaar gesigneerd

Gedateerd 11-97

Het kunstwerk is in perfecte staat. Mooi ingekaderd.

Prachtige kleuren en verfstructuur.

De foto'...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Snuffel70
Aantal biedingen
1
willem-frederik-haas-1878-1960-maroufle-landschap
Schilderijen

Een prachtig landschapsschilderij ('Broeksloot bij Den Haag') van de Nederlandse kunstenaar Willem Frederik Haas (1878-1960). Mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 38 cm. x 30 cm. Beeldmaat: 32 cm. x 24 cm. Conditie maroufle: goed. De lijst heeft enkele gebruikersspor...

€ 190,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
ludovicus-theodorus-louis-meys-of-meijs-1902-1995
Schilderijen

Ludovicus Theodorus 'Louis' Meys of Meijs (1902-1995)Louis Meys werd op 31 maart 1902 als oudste van een gezin met acht kinderen in Scheveningen geboren. Een galant mens, een tikkeltje ijdel, met een grote dosis charme en onverwachte humor. Louis Meys, heeft in zijn leven maar é&ea...

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
zioni
jo-lodeizen-1892-1980-olieverf-op-board-waterrijk-landschap
Schilderijen

Een prachtig landschapsschilderij van de Nederlandse kunstenaar Jo Lodeizen (1892-1980). Met een mooie goudkleurige lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 55 cm. x 48 cm. De boardmaat is: 44 cm. x 38 cm. Conditie board: goed. De lijst heeft enkele gebruikssporen. Het kunstwerk kan ...

€ 295,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
anton-smeerrijk-kortenhoef-chrisanten-in-olieverf
Schilderijen

Betreft een stilleven "chrisanten" uitgevoerd in Olieverf op Linnen. Het werk verkeert in uitstekende staat en is klassiek ingelijst. Gesigneerd in olieverf, Lo.

Maat: ca 60x70 cm omlijsting

Maat: ca. 40x59cm beeld.

€ 650,00
Eindtijd
Geplaatst door
doncampo
alfons-winters-stilleven-1933-olieverf
Schilderijen

van de Limburgse arts en schilder ' Funs ' Winters. Een olieverf schilderij op doek, 40 x 50 cm , in houten lijst. Gesigneerd links onder AW '33

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
Sirene
evert-pieters-morgenlicht-olieverf-op-board-30x24cm-met-atelierlijst-48x42cm
Schilderijen

fraai zeer fraai kunnen we noemen dit schilderij wat Evert Pieters plein air geschilderd heeft.

in de schilders van het Groene Hart staat een schilderij wat Pieters in het atelier geschilderd heeft.

€ 1800,00
Eindtijd
Geplaatst door
Munthe2018
justin-van-de-port-1895-1967-olieverf-op-doek-potkacheltje-in-interieur
Schilderijen

Sfeervol "schildersatelier" uit 1936 door de Maastrichtse kunstenaar Justin van de Port.

Olieverf op doek, 64,5 x 30,5 cm. Afmeting inclusief lijst: 66,5 x 32,5 cm.

Gesigneerd en gedateerd: r.o..

€ 135,00
Eindtijd
Geplaatst door
GH
aloys-kreuzer-de-wachter
Schilderijen

Aloys Johann Kreuzer (1911-1977)

67x58 buitenmaat

50x42 binnenmaat

Prachtig doek, beschadiging aan lijst.

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
Koning85
bernard-berthois--rigal-frankrijk-1927-gemengde-techniek-unica
Schilderijen

Bijzonder werk, heel mooi en kostbaar ingelijst.

Handgesigneerd en gedateerd 1989.

Stickers op achterzijde van Gallerie en Christies.

Afmetingen lijst 57 bij 74 cm.

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
bedi
onbekende-kunstenares-gesigneerd-els-kunst-voor-de-kinder-kamer
Schilderijen

het sprookjesachtige schilderij is gesigneerd en gedateerd 1994.

Het is geschilderd door een illustratrice en kinderboekenschrijfster; maar ik kan me de hele naam niet meer herinneren.

Het is een heel goed geschilderd werk dat prachtig is ingelijst en in goede staat verkeert.

...
€ 225,00
Eindtijd
Geplaatst door
bedi
modern-realisme-stilleven-van-anna-lehman-echtgenote-koppenol
Schilderijen

ANNA LEHMAN

STILLEVEN

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 62 X 76 CM

GESIGNEERD RECHTS ONDER

GEKADERD IN OUDE LIJST IN DE MAAT 71 X 83 CM

ZEER GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

VOOR VERDERE INFO Z...

€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
roelof-renssen-stadsgezicht-aan-het-water-gesigneerd
Schilderijen

Roelof Renssen, geboren 1879 - 1971 overleden. Voorstelling, van een stadsgezicht aan het water. Olieverf op linnen. Afm totaal: 90 x 70 cm. Afm doek: 78.5 x 58.5 cm. Conditie: Het doek mist miniscule stukjes verf, op foto 4 is dit te zien. Verder in perfecte staat. (Kan alleen opgehaald worden)

...
Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
Aantal biedingen
11
heinrich-carl-maclean-olieverf-op-board
Schilderijen

Heinrich Carl MacLean landschap olieverf op board.

In tegenstelling tot vele werken van MacLean is dit een landschapsschilderij.

Het zal geschilderd zijn tijdens zijn verblijf in Zwitserland of Noord-Italie.

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
Bloementuin
onbekend-kunstenaar-olieverf-op-eiken-paneel-meiklokjes-1910
Schilderijen

prachtig stilleven van onbekend kunstenaar,

dit schilderij is gemaakt in 1910 op een eiken paneel,

het stelt een hangende vaas voor met een bos mei klokjes,

het is in perfecte staat,en heeft een mooie verfstructuur,

Huidig bod
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
artruud
Aantal biedingen
17
harry-maas-de-schilder-lopend-door-zij-geboorteplaats-stevenweert-gouache
Schilderijen

Uniek werk waarin de schilder zichzelf in 1973 afbeelde, lopend met schildersgerei door zijn geboorteplaats Stevensweert.

Gouache, 51 x 71 cm. (Met lijst 65 x 85 cm.) Het werk is passend gelijst achter glas.

€ 850,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunst_met_klasse
a-j-arie-zwart-olieverf-schilderij-vinkeveense-plassen
Schilderijen

A.J. (Arie) ZWART (1903-1981​)

Titel: Vinkeveense Plassen
Jaartal: z.j.
Gesigneerd: Ja, A.J. Zwart
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: ja, in originele houten lijst 63 x 83 cm.
Conditie: In goede staat

...
€ 600,00
Eindtijd
Geplaatst door
EVart
j-van-dijk-1913-2000-olieverf-op-paneel-stilleven-van-bloemen-en-fruit
Schilderijen

Heel oud werk!! Fraai stilleven van bloemen en fruit. Geschilderd door J. van Dijk (dertiger jaren). Techniek: olieverf op paneel. Gesigneerd aan de rechter onderzijde. De afmetingen van het paneel zijn: 50 cm x 40 cm. Inclusief de oude originele lijst zijn de afmetingen: 65 cm x 55 cm.Verkeert o...

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
rahoekstra_kunst8
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
6