Elva Polyakova (1970)
Happy monster in Amsterdam
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 43 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |