14k gouden broche met emaille en parels
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
2e helft 20e eeuw, Italië
Twee Interessante La Linea lampen uit de tweede helft van de 20e eeuw.
Een klassiek cartoonfiguur van Osvaldo Cavandoli, voor Lunartec Illuminazione, Italie.
Werkt op 4 AA batterijen (worden meegeleverd) en kan eventueel op een adapter.
Schakelaar aan en uit en de keuze tussen gekleurd of wit licht.
De kleuren kunnen ook met interval getoond worden.
Het object kan neergezet, maar ook opgehangen worden.
LxBxH 20x4x22 cm
De lampen verkeren in goede gebruikte staat.
We verzenden internationaal inclusief een track & trace code.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Luyksgestel, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Luyksgestel, Nederland |
Starttijd | 12-8-2017 om 11:02 |
Eindtijd | 16-8-2017 om 20:07 |