Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Prachtige, groot formaat, Jasba 1105-42 vaas.
Vintage Western Germany Westgpottery, Duitse keramiek fat lava vaas, retro design jaren '60, uitgevoerd in prachtig oranje glazuur.
Hoogte 42 cm, diameter 26 cm.
In mooie vintage conditie zonder beschadigingen.
Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace code.
Afhalen is ook mogelijk in onze winkel in Steenwijk.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Steenwijk, Nederland |
Objectlocatie | Steenwijk, Nederland |
Starttijd | 11-12-2017 om 23:47 |
Eindtijd | 16-12-2017 om 20:52 |