Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 85 x 105 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Acryl op doek in een zware eikenhouten lijst
Formaat lijst 105 x 85 cm
Gesigneerd en gedateerd
In zeer goede conditie
Het werk kan door zijn formaat niet verzonden worden
Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Code: ZZZW
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enkhuizen, Nederland |
Starttijd | 17-6-2018 om 20:34 |
Eindtijd | 24-6-2018 om 10:21 |
Objectlocatie | Enkhuizen, Nederland |