Corneille - litho: Rose Tropique - 1972
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995
Jan Cremer - grote zeefdruk: Altai
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Werkje van 40/30 gemeten zonder lijst gesigneerd door K. Schilderspel.
K. Schilderspel werd vaak als naamsvariant van Gerard Delfgaauw (1882-1947)gebruikt.
Het werkje is in redelijke staat, de lijst zoals u kunt zien niet meer.
Biedingen zijn altijd exclusief verzendkosten
Starttijd | 10-3-2014 om 11:54 |
Eindtijd | 15-3-2014 om 11:54 |