Cees Dolk (1949-2016) "dish 5" - Zeefdruk 9/50
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 72 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 70