Cees Dolk - "dish 5" - Zeefdruk 9/50

Cees Dolk - "dish 5" - Zeefdruk 9/50 kopen? Bied vanaf 70!
Cees Dolk - "dish 5" - Zeefdruk 9/50 kopen? Bied vanaf 70!Cees Dolk - "dish 5" - Zeefdruk 9/50 kopen? Bied vanaf 70!
  • Cees Dolk (1949-2016)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst72 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/50

Een schitterend modern kunstwerk ( "dish 5" , zeefdruk 9/50 ) van de Nederlandse kunstenaar Cees Dolk (1949-2016). Mooi achter passe partout en glas ingelijst. Gesigneerd rechts onder. De afmetingen met lijst: 72 cm. x 87 cm. De beeldmaat is: 55 cm. x 70 cm. De conditie van het kunstwerk is heel goed. Het werk is bij Kunsthandel Martins te Wolvega te bezichtigen en wordt geleverd met een echtheidscertificaat.

Biografie:
Cees Dolk werd in 1949 geboren in Rotterdam. Hij volgde zijn opleiding onder andere aan de Academie Artibus in Utrecht, de Universiteit Jalapa in Veracruz Mexico en de Styria Studio in New York. Naast schilder is Dolk ook boekbinder. Het werk van Dolk, dat bestaat uit collages, schilderijen, litho’s en tekeningen, wordt gekenmerkt door zijn krachtig primair kleurgebruik. Dolk presenteert ons een zintuiglijke ervaring, waarbij uitgesproken vormen en kleuren een sterke visuele indruk achterlaten. De vormeloosheid in zijn hoofd van elkaar bestrijdende gedachtes en gevoelens krijgen een vorm op het papier en linnen. Vaak zien we hoe verschillende lagen en vormen met elkaar spelen, soms in conflict en soms op harmonieuze wijze. De titels van Dolks werken verwijzen vaak op een duidelijke manier naar het werk dat we zien, zoals bij “Tulpen & Zo” of de “Flora en Fauna” serie. Andere titels zijn mysterieuzer en doen ons gissen naar wat het is dat we zien, zoals bij zijn “Talmen en Dralen” serie of bij de werken die de naam “Roerend en onroerend” dragen. Op 7 juli 2016 overleed Cees Dolk op 66-jarige leeftijd aan de gevolgen van de ziekte van Alzheimer.

Herkomst:
Kunsthandel Martins
Wolvega | Nederland

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvega, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 63,49

Cees Dolk (1949-2016)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  martins
366 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
87 cm
72 cm
70 cm
55 cm
Openingsbod € 70
ObjectlocatieWolvega,  Nederland
Starttijd28-4-2024 om 19:44
Eindtijd10-5-2024 om 19:26