martins
  5. martins

martins

Lid sinds 2015 / Wolvega, Nederland

3 aangeboden items / 345 verkochte items

FA. (34 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper

Willy Fleur - Olieverf op doek - "landschapstuin" kopen? Bied vanaf 125!
Willy Fleur - Olieverf op doek - "landschapstuin"

Geplaatst doormartins

Afmetingen37 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Koekkoek - Olieverf op paneel - "Afgemeerd schip" kopen? Bied vanaf 1595!
Gerard Koekkoek - Olieverf op paneel - "Afgemeerd schip"

Geplaatst doormartins

Afmetingen65 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Louis Soonius - Houtskool op papier - Boerderij met figuur kopen? Bied vanaf 95!
Louis Soonius - Houtskool op papier - Boerderij met figuur

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormartins

Jaartal1914
TechniekHoutskool
Afmetingen39.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst