martins
  5. martins

martins

Lid sinds 2015 / Wolvega, Nederland

/ 365 verkochte items

Simon Maris - titel: "Moeder en kind" - Aquarel op papier kopen? Bied vanaf 725!
Simon Maris (1873-1935) Nederlands titel: "Moeder en kind" - Aquarel op papier
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 725
Willem Knip - "Stadsgezicht met afgemeerde boot" - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 325!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands "Stadsgezicht met afgemeerde boot" - Gemengde techniek
Afmetingen52 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Gerrit Hendrik Göbell - "Winterlandschap" - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1995!
Gerrit Hendrik Göbell (1786-1833) Nederlands "Winterlandschap" - Olieverf op doek
Afmetingen45 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.995
Moricz Goth - "Werkpaarden" - Houtskool op board kopen? Bied vanaf 195!
Moricz Goth (1873-1944) Hongaars Nederlands "Werkpaarden" - Houtskool op board
TechniekHoutskool
Afmetingen41 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 195
Johannes H. B. Koekkoek - "kust tafereel met figuren" - Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1995!
Johannes H. B. Koekkoek (1840-1912) Nederlands "kust tafereel met figuren" - Olieverf op paneel
Afmetingen39 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.995
Pim van Halem - "Busy bus C" | Zeefdruk op papier p.p. kopen? Bied vanaf 55!
Pim van Halem (1951) Nederlands "Busy bus C" | Zeefdruk op papier p.p.
Afmetingen56 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Cees Dolk - "dish 5" - Zeefdruk 9/50 kopen? Bied vanaf 75!
Cees Dolk (1949-2016) Nederlands "dish 5" - Zeefdruk 9/50
Afmetingen72 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Cor de Jong - "abstracte compositie" - Kleurenlitho 8/160 kopen? Bied vanaf 75!
Cor de Jong (1950) Nederlands "abstracte compositie" - Kleurenlitho 8/160
TechniekLitho
Afmetingen72 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Luis Filcer - Zeefdruk op papier - titel: "El Jurado" kopen? Bied vanaf 75!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Zeefdruk op papier - titel: "El Jurado"
Afmetingen55 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Wilhelm Hambuchen - "Zeilboten in een haven" - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 595!
Wilhelm Hambuchen (1869-1939) Duits "Zeilboten in een haven" - Olieverf op doek
Afmetingen64 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595