Simon Maris (1873-1935) titel: "Moeder en kind" - Aquarel op papier
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 55 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 725