Ada Stel (1947)
Koprol
| Afmetingen | 29 x 38 x 22 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
De Beelden & Objecten Special, een special gevuld met allerlei beelden en objecten: van brons tot glas en van porselein tot kunststof.
U kunt alleen items in de Special plaatsen met een openingsbod vanaf 100 euro of met een startprijs van 20 euro indien er een verwachte opbrengst is van 100 euro of hoger.
Let op: Alleen vrij gevormde objecten of collectibles zijn toegestaan, dus geen toegepaste kunst, gebruiksobjecten etc.
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 18 x 18 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4800 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17 x 15 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1770 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 29 x 38 x 22 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 49 x 30 x 19 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 10800 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 35 x 22 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4260 g |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 19 x 14 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 24 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 150 x 90 x 15 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 22 x 10 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17.5 x 8 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 426 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 90 x 35 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 11 x 10 cm (h x b x d) |