Gerti Bierenbroodspot (1940)
Feniks
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 45 x 60 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
De Beelden & Objecten Special, een special gevuld met allerlei beelden en objecten: van brons tot glas en van porselein tot kunststof.
U kunt alleen items in de Special plaatsen met een openingsbod vanaf 100 euro of met een startprijs van 20 euro indien er een verwachte opbrengst is van 100 euro of hoger.
Let op: Alleen vrij gevormde objecten of collectibles zijn toegestaan, dus geen toegepaste kunst, gebruiksobjecten etc.
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 45 x 60 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16.5 x 7 x 15.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 45 x 60 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 7 x 13 x 4 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 8.5 x 7 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 32 x 44 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 3.5 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 80 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17.8 x 8 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 7 x 4 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 11 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 670 g |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 33 x 18 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 25 x 20 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8039 g |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 35 x 30 x 10 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 55.5 x 15.5 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 6.5 x 6 x 7 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 30 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5300 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 36 x 21 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 40 x 20 x 14 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 12500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 69 x 47 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 26 x 23 x 23 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19.5 x 13 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1932 g |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 24 x 33 x 19 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20 x 32 x 32 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 58 x 49 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 166 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 16 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 24 x 7 x 5.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 563 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 8 x 7 cm (h x b x d) |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 15 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 13 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 35 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8460 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 16 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 29 x 9 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 870 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 49 x 47 x 27 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 18000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 6 x 8 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 30 x 40 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 25 x 27 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 26 x 43 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1149 g |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 280 x 90 x 50 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 74 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5631 g |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 33 x 33 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 60 x 60 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 13000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 36 x 22 x 24 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20.5 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 28 x 21 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 33 x 14 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5843 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17 x 5 x 5 cm (h x b x d) |