Antdan
  5. Antdan

Antdan

Lid sinds 2021 / Rekem, België

4 aangeboden items / 38 verkochte items

Edmond Bellefroid - Portret kopen? Bied vanaf 80!
Edmond Bellefroid (1893-1971) Nederlands Portret
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 80
1 bieding
Suzanne Van Damme - Portret kopen? Bied vanaf 49!
Suzanne Van Damme (1901-1986) Belgisch Portret
Afmetingen66.5 x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 49
Fred Arends - Winterlandschap met schaatsers kopen? Bied vanaf 950!
Fred Arends (1949) Winterlandschap met schaatsers
Afmetingen83 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Camille Barthelemy - 2 zeer zeldzame en vroege etsen kopen? Bied vanaf 99!
Camille Barthelemy (1890-1961) Belgisch 2 zeer zeldzame en vroege etsen
TechniekEts
Afmetingen28 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99