Arica45
  5. Arica45

Arica45

Lid sinds 2016 / Capelle aan den IJssel, Nederland

10 aangeboden items / 38 verkochte items

10 aangeboden items door deze verkoper
Lindy de Jong - moderne voostelling; dier kopen? Bied vanaf 25!
Lindy de Jong - moderne voostelling; dierGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Louis Heijmans - Stadhuis Middelburg kopen? Bied vanaf 35!
Louis Heijmans - Stadhuis MiddelburgGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

Jaartal1958
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jaap Lindeijer - Stadhuis Brussel - Grand Place Bruxelles kopen? Bied vanaf 15!
Jaap Lindeijer - Stadhuis Brussel - Grand Place BruxellesGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap Kraanen - gekruisigde christus kopen? Bied vanaf 75!
Jaap Kraanen - gekruisigde christusSchilderij

Geplaatst doorArica45

TechniekGouache
Afmetingen68 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerda Boersma - ongetiteld kopen? Bied vanaf 15!
Gerda Boersma - ongetiteldGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

TechniekEts
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri Geertsen - Sint Nicolaasplaats Antwerpen kopen? Bied vanaf 15!
Henri Geertsen - Sint Nicolaasplaats AntwerpenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Annemarie de Groot - clowns kopen? Bied vanaf 50!
Annemarie de Groot - clownsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

Jaartal1999
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrikus Roodenburg - Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg - AmsterdamGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

Jaartal1953
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lia van Leeuwen - Koningskind kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen - KoningskindGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

Afmetingen26 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst