Hans van Wingerden (1950) Yogja I
Bied mee
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Dibond |
€ 150
Lid sinds 2011 / 's-Hertogenbosch, Nederland
9 aangeboden items / 14 verkochte items
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Dibond |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Dibond |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 120 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Dibond |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 60 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Dibond |
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Dibond |
Techniek | Digitale Kunst |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 110 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 71 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |