Artfox
  5. Artfox

Artfox

Lid sinds 2011 / 's-Hertogenbosch, Nederland

9 aangeboden items / 14 verkochte items

Hans van Wingerden - Yogja I kopen? Bied vanaf 150!
Hans van Wingerden (1950) Nederlands Yogja I
TechniekC-Print
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
€ 150
Hans van Wingerden - Yogja II kopen? Bied vanaf 150!
Hans van Wingerden (1950) Nederlands Yogja II
TechniekDigitale Print
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
€ 150
Manon Velthuizen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Manon Velthuizen (1968) Nederlands Zonder titel
TechniekC-Print
Afmetingen120 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
€ 60
Manon Velthuizen - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 60!
Manon Velthuizen (1968) Nederlands Zonder Titel
TechniekC-Print
Afmetingen60 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
€ 60
Manon Velthuizen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
TechniekC-Print
Afmetingen60 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
€ 45
Various Artists Books - Sculpture City kopen? Bied vanaf 50!
Various Artists Books Sculpture City
TechniekDigitale Kunst
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
€ 50
Antoon Versteegde - Nr. 18 kopen? Bied vanaf 50!
Antoon Versteegde (1953) Nederlands Nr. 18
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 50
Hans van Wingerden - Taal noch teken 3 kopen? Bied vanaf 50!
Hans van Wingerden (1950) Nederlands Taal noch teken 3
Afmetingen110 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Wim van Oostrom - compositie '92 kopen? Bied vanaf 50!
Wim van Oostrom (1933) Nederlands compositie '92
TechniekAcryl
Afmetingen71 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 50