Wim van Oostrom - compositie '92

Wim van Oostrom - compositie '92 kopen? Bied vanaf 50!
Wim van Oostrom - compositie '92 kopen? Bied vanaf 50!Wim van Oostrom - compositie '92 kopen? Bied vanaf 50!Wim van Oostrom - compositie '92 kopen? Bied vanaf 50!Wim van Oostrom - compositie '92 kopen? Bied vanaf 50!Wim van Oostrom - compositie '92 kopen? Bied vanaf 50!
  • Wim van Oostrom (1933)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1922
TechniekAcryl
DragerKarton
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen71 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Wim van Oostrom (Huissen,kortgeleden overleden, werd 20 november 1933) geboren en is een Nederlandse kunstschilder en beeldhouwer. Was bevriend met de cobrabkunstenaar Wolvecamp. Aanvankelijk conformeerde zijn stijl aan de cobra. In 1965 richtte Van Oostrom samen met de Enschedese kunstenaars Jan Bolink, Jan Dibbets en Wim Kamphuis Groep 130 op. Het samenwerkingsverband was opgezet uit onvrede met het toenmalige kunstbeleid dat onvoldoende mogelijkheden bood om te werken en te exposeren. Ook was het doel om elkaar te ondersteunen en om meer erkenning voor ieders werk te verwerven.Van Oostrom experimenteerde volop met verschillende materialen. In Dagblad Tubantia (1977) merkt recensent Hans Hesse dat ook op. Hesse vindt het opvallend dat technische perfectie en ongeremde fantasie afwisselend worden geuit in verschillende materialen en technieken.
Niet ingelijst. Ook nooit ingelijst geweest. Direkt van de kunstenaar!
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 8,75
Naar België € 12,75
Naar Duitsland € 18,75
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 45,75

Wim van Oostrom (1933)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Artfox
14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
73 cm
71 cm
Starttijd5-3-2024 om 23:29
Eindtijd19-3-2024 om 21:03
Openingsbod € 50
Objectlocatie's-Hertogenbosch,  Nederland