Lid sinds 2017 / Edam, Nederland
3 aangeboden items / 35 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 50 x 41.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 72.5 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 30.5 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |