Bazel20
  5. Bazel20

Bazel20

Lid sinds 2017 / Edam, Nederland

3 aangeboden items / 35 verkochte items

Guido Eckhardt - Compositie kopen? Bied vanaf 25!
Guido Eckhardt (1944) Nederlands Compositie
Afmetingen50 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25
Lon Buttstedt - Serpens Lingua II kopen? Bied vanaf 25!
Lon Buttstedt (1950) Nederlands Serpens Lingua II
TechniekLitho
Afmetingen72.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Cor Noltee - Zonsondergang op boederij kopen? Bied vanaf 175!
Cor Noltee (1903-1967) Nederlands Zonsondergang op boederij
Afmetingen30.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 175