Zonsondergang op boerderij, olieverf op paneel van Cor Noltee (1903-1967) Het werk is in goede staat en handgesigneerd aan de rechterkant. Ingelijst. De in Den Haag geboren impressionist Cor Noltee reisde veel. Hij woonde en werkte in Parijs, Rotterdam en Brugge en vestigde zich in 1937 in Dordrecht. Zijn voorkeur ging uit naar het schilderen van landschappen en stads- en riviergezichten in een robuuste, zelfverzekerde stijl.
Goed
in linkerbovenhoek een barstje in de verflaag; rechts van de signatuur een stukje verf mist.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edam, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 22,00
€ 22,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00