Jan Schaeffer (1923-2018) de Hollandse IJssel bij Ouderkerk
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 75 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 250