Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 63 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 140 x 140 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |