Bvnstr
  5. Bvnstr

Bvnstr

Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Bartol Wilhelm van Laar - Schepen op het water bij stad kopen? Bied vanaf 250!
Bartol Wilhelm van Laar (1830-1901) Nederlands Schepen op het water bij stad
Afmetingen63 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Espen Hagen - Schilderij – Indiaan kopen? Bied vanaf 500!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Schilderij – Indiaan
TechniekAcryl
Afmetingen140 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500