CGMKunst
  5. CGMKunst

CGMKunst

Lid sinds 2024 / ALKMAAR, Nederland

24 aangeboden items / 16 verkochte items

Ans Markus - Litho, Zelfportret. kopen? Bied vanaf 40!
Ans Markus (1947) Nederlands Litho, Zelfportret.
TechniekLitho
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Voerman (jr.) - Ets , Paddenstoelen .. de Herfst is in aantocht. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Ets , Paddenstoelen .. de Herfst is in aantocht.
TechniekEts
Afmetingen61.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Wendy Chazin - Litho, Stilleven met viool en vaas kopen? Bied vanaf 35!
Wendy Chazin Amerikaans Litho, Stilleven met viool en vaas
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Dirk Harting - Ets – Knotwilg – Gesigneerd & ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 25!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Ets – Knotwilg – Gesigneerd & ingelijst – ca 1935
TechniekEts
Afmetingen26 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk DRUK_DRUK_DRUK Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 100!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk DRUK_DRUK_DRUK Handgesigneerd--GROOT!!
Afmetingen59 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Peter Bes - Zeefdruk, titel, De ontmoeting kopen? Bied vanaf 40!
Peter Bes (1945) Nederlands Zeefdruk, titel, De ontmoeting
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Antje Veldstra - Houtdruk, Titel, Cascade kopen? Bied vanaf 50!
Antje Veldstra (1954) Nederlands Houtdruk, Titel, Cascade
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen68 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Brecht - Zeefdruk uit 1993 kopen? Bied vanaf 40!
Brecht (1953-2010) Nederlands Zeefdruk uit 1993
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Patty Harpenau - Zeefdruk, Fantasiefiguren, zeer kleurrijk kopen? Bied vanaf 50!
Patty Harpenau (1959) Nederlands Zeefdruk, Fantasiefiguren, zeer kleurrijk
Afmetingen47 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Peter Diem - Zeefdruk. Porsche 3 kopen? Bied vanaf 35!
Peter Diem (1945) Nederlands Zeefdruk. Porsche 3
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Raymond Peynet - Litho. Titel, CHERIE, IL NE FAUT PAS AVOIR PEUR. kopen? Bied vanaf 45!
Raymond Peynet (1908-1999) Frans Litho. Titel, CHERIE, IL NE FAUT PAS AVOIR PEUR.
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Rob Scholte - Zeefdruk, Polkadot, uit 1993 kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk, Polkadot, uit 1993
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Ada Breedveld (1944) Nederlands Litho, Titel, Sea Woman
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Pol Jong - Ets, Voorstelling getiteld “De Drinker”. kopen? Bied vanaf 35!
Pol Jong (1944) Nederlands Ets, Voorstelling getiteld “De Drinker”.
TechniekEts
Afmetingen37 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Esto Stobinski - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Esto Stobinski (1938-2011) Duits Geometrisch abstract, zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jessica Keppel - Zeefdruk /collage op geschept papier, de rozen zijn opgeplakt. kopen? Bied vanaf 20!
Jessica Keppel (1960) Nederlands Zeefdruk /collage op geschept papier, de rozen zijn opgeplakt.
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Herman Brood - Boek. Woedend licht, incl. zeefdruk - 2000. kopen? Bied vanaf 100!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Boek. Woedend licht, incl. zeefdruk - 2000.
TechniekHardcover
Afmetingen34.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 100
Rob Scholte - Zeefdruk, Vrede van Münster kopen? Bied vanaf 80!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk, Vrede van Münster
Afmetingen64 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot
Afmetingen101 x 155 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Espen Hagen - Zeefdruk, "Beach ". kopen? Bied vanaf 40!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Zeefdruk, "Beach ".
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40