CuRio
  5. CuRio

CuRio

Lid sinds 2021 / Assenede, België

7 aangeboden items / 47 verkochte items

Richard Orlinski - Sculptuur Pac-Man Oranje kopen? Bied vanaf 79!
Richard Orlinski (1966) Frans Sculptuur Pac-Man Oranje
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 10 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 180 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 79
Christo - The Mastaba of Abu Dhabi – 2 art cards kopen? Bied vanaf 380!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Mastaba of Abu Dhabi – 2 art cards
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Johannis Hartung - Eagle Hand - Handgesigneerde en ingelijste lithografie kopen? Bied vanaf 111!
Johannis Hartung (1942) Duits Eagle Hand - Handgesigneerde en ingelijste lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 111
Christo - Surrounded Islands – gesigneerde artcard + 1 met origineel stofstuk kopen? Bied vanaf 380!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Surrounded Islands – gesigneerde artcard + 1 met origineel stofstuk
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originele kleurentekening kopen? Bied vanaf 109!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Spiralblumen – Originele kleurentekening
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31.6 x 25.6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 109
Richard Orlinski - Sculptuur Pac-Man zilver/chroom – groot formaat 18 cm kopen? Bied vanaf 185!
Richard Orlinski (1966) Frans Sculptuur Pac-Man zilver/chroom – groot formaat 18 cm
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 18 x 18 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 600 g
€ 185
Christo - 5,600 Cubic Meter Package – signed artcard + 1 kopen? Bied vanaf 299!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans 5,600 Cubic Meter Package – signed artcard + 1
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 21 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299