Dabra_art
  5. Dabra_art

Dabra_art

Lid sinds 2020 / Zoetermeer , Nederland

14 aangeboden items / 30 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)
14 aangeboden items door deze verkoper
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 375!
Theo Wolvecamp - Abstracte compositieTekening / Aquarel

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1987
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorDabra_art

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Klaas Gubbels - Natura morta kopen? Bied vanaf 439!
Klaas Gubbels - Natura mortaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2015
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!
Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Hartenman kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - HartenmanGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2015
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - “ de roze stoel” kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels - “ de roze stoel”Beeld / Object

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2000
TechniekHout
Afmetingen82 cm x 53 cm x 33 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels - Het schaakbord kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels - Het schaakbordBeeld / Object

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1996
TechniekHout
Afmetingen42 cm x 42 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Bengt Lindstrom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Bengt Lindstrom - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Afmetingen102 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - (Groot!) Goofballs kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood - (Groot!) GoofballsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Afmetingen109 cm x 137 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - “Standje 69” kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - “Standje 69”Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2010
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Kannen dans kopen? Bied vanaf 2100!
Klaas Gubbels - Kannen dansSchilderij

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2017
TechniekAcryl
Afmetingen33.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst