Member since 2020 / Zoetermeer , The Netherlands
15 items in auction / 64 sold items
Technique | Mixed media |
Dimensions | 12 x 12 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Board |
Framed | Framed |
Technique | Brush (Ink) |
Dimensions | 64 x 47 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 38 x 29.5 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Technique | Marker |
Dimensions | 32 x 42 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Etching |
Dimensions | 37.5 x 31 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Silkscreen |
Dimensions | 101 x 81 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 38 x 29 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Technique | Mixed media |
Dimensions | 55 x 74.5 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Silkscreen |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 74 x 57 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Handmade Paper |
Technique | Lithograph |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 80 x 66 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 46 x 56 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 79 x 67 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 75 x 92 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |