Flovr
  5. Flovr

Flovr

Lid sinds 2024 / Mijnsheerenland, Nederland

4 aangeboden items / 1 verkochte items

Theo Verhoeff - Glaspaneel landschap met schapen kopen? Bied vanaf 200!
Theo Verhoeff (1937) Nederlands Glaspaneel landschap met schapen
Afmetingen30 x 60 x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 200
Theo Verhoeff - Glaswerk met spiegel kopen? Bied vanaf 45!
Theo Verhoeff (1937) Nederlands Glaswerk met spiegel
Afmetingen25 x 25 x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Karel Gomes - Visserman kopen? Bied vanaf 800!
Karel Gomes (1930) Nederlands Visserman
TechniekBrons
Afmetingen41 x 18 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht9000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
A.W. van Munster - Lange Torenstraat Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!
A.W. van Munster Nederlands Lange Torenstraat Rotterdam
TechniekEts
Afmetingen35 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35