Jansonius
  5. Jansonius

Jansonius

Lid sinds 2014 / Heemstede, Nederland

3 aangeboden items / 65 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper
Tijmen Moll - Portret van een visser kopen? Bied vanaf 50!
Tijmen Moll - Portret van een visser

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJansonius

Jaartal1926
TechniekPotlood
Afmetingen46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel van Seben - Tekeningen van dieren (12 stuks) kopen? Bied vanaf 25!
Karel van Seben - Tekeningen van dieren (12 stuks)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJansonius

TechniekPotlood
Afmetingen20 cm x 13.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Eugene Rensburg - Molen De Hoop, Coolvest Rotterdam kopen? Bied vanaf 30!
Eugene Rensburg - Molen De Hoop, Coolvest Rotterdam

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJansonius

Jaartal1921
TechniekPotlood
Afmetingen64.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst