Rinke Nijburg (1964) Ets en aquarel, Het besneeuwde Huis, gesigneerd, oplage 6/15
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 45