Lid sinds 2020 / Ee, Nederland
5 aangeboden items / 21 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Kunststof |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 73 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 18 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |