KlaasHofstra
  5. KlaasHofstra

KlaasHofstra

Lid sinds 2020 / Ee, Nederland

5 aangeboden items / 21 verkochte items

Annemieke Aerssens - Drukte in Nederland kopen? Bied vanaf 65!
Annemieke Aerssens Nederlands Drukte in Nederland
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
€ 65
Rem de Boer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Rem de Boer (1942) Nederlands Zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 50
Rem de Boer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
TechniekAcryl
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Anke van Westerlaak - Weemoed kopen? Bied vanaf 15!
Anke van Westerlaak (1957) Nederlands Weemoed
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15
Oscar Verpoorten - Fox. kopen? Bied vanaf 165!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands Fox.
Afmetingen18 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 165