KlaasHofstra
  5. KlaasHofstra

KlaasHofstra

Lid sinds 2020 / Ee, Nederland

6 aangeboden items / 11 verkochte items

6 aangeboden items door deze verkoper
Piet Bekker - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 450!
Piet Bekker - UiterwaardenTekening / Aquarel

Geplaatst doorKlaasHofstra

TechniekAquarel
Afmetingen58 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Ben de Rooij - Ruimtevaart kopen? Bied vanaf 65!
Ben de Rooij - RuimtevaartSchilderij

Geplaatst doorKlaasHofstra

Jaartal1975
TechniekAcryl
Afmetingen72 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - ‘S Hertogenbosch kopen? Bied vanaf 25!
Roger Hebbelinck - ‘S HertogenboschGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlaasHofstra

TechniekEts
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rem de Boer - Stilleven kopen? Bied vanaf 300!
Rem de Boer - StillevenSchilderij

Geplaatst doorKlaasHofstra

TechniekAcryl
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mariscal Javier - Olympische Spelen 1990 kopen? Bied vanaf 10!
Mariscal Javier - Olympische Spelen 1990Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlaasHofstra

Jaartal1990
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cees Broehs - Red Sun World kopen? Bied vanaf 85!
Cees Broehs - Red Sun WorldGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlaasHofstra

Afmetingen45 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst